APIE MUS.

MJ sportinių šokių akademiją įkūrė daugkartiniai Lietuvos Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionai, Šiaurės Europos šalių vicečempionai, Europos taurės finalininkai ir tarptautinių pasaulio reitingų varžybų prizininkai bei nugalėtojai Miglė Klupšaitė-Venckė ir Jokūbas Venckus. Šokėjų pora Lotynų Amerikos sportinių šokių pasaulio reitinge 2015-2019 m.  buvo pirmajame geriausių pasaulio šokėjų porų 25-tuke tarp maždaug 2600 reitinguotų. Aktyviai dalyvavo varžybose Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Moldovoje, Vokietijoje, Austrijaoje, Italijaoje, Ispanijoje, Suomijaoje, Danijoje, Olandijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Rumunijoje, Kipre, Gruzijoje, Tailande, Kinijoje, Honkonge.

Patirtį bei žinias Miglė ir Jokūbas daugiau nei dvidešimt metų kaupė seminaruose, tarptautinėse stovyklose bei universitetinėse studijose. Nuo 2014 m. kartu šokusi pora tiki, kad šokis neturi jokių ribų, o savo meile jam trokšta dalintis su aplinkiniais bei visomis išgalėmis puoselėti sportinių šokių kultūrą Lietuvoje. 2019 m. Miglė ir Jokūbas užbaigė savo sportinę karjerą, tačiau jie yra įsitikinę, kad tikri profesionalai turi mokytis visą gyvenimą, todėl visa MJ  trenerių komanda nuolat tobulėja ir gilina savo žinias treniravimo srityje.

Nuo 2010 m. „MJ sportinių šokių akademijos“ įkūrėjų pora buvo Lietuvos sportinių šokių rinktinės nariai, ne kartą turėję privilegiją atstovauti Lietuvai Europos ir pasaulio sportinių šokių čempionatuose bei 2017 m. Pasaulio žaidynėse.