APIE MUS.

„MJ sportinių šokių akademiją“ įkūrė daugkartiniai Lietuvos Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionai, Šiaurės Europos šalių vicečempionai, Europos taurės finalininkai ir tarptautinių pasaulio reitingų varžybų prizininkai bei nugalėtojai Miglė Klupšaitė ir Jokūbas Venckus. Šokėjų pora Lotynų Amerikos sportinių šokių pasaulio reitinge nuo 2015 m. yra pirmajame geriausių pasaulio šokėjų porų 25-tuke tarp maždaug 2600 reitinguotų.

Patirtį bei žinias Miglė ir Jokūbas beveik dvidešimt metų kaupė seminaruose, varžybose bei universitetinėse studijose. Nuo 2014 m. kartu šokanti pora tiki, kad šokis neturi jokių ribų, o savo meile jam trokšta dalintis su aplinkiniais bei visomis išgalėmis puoselėti sportinių šokių kultūrą Lietuvoje. Miglė ir Jokūbas mano, kad tikri profesionalai turi mokytis visą gyvenimą, todėl nuolat siekia tobulėti tiek kaip šokėjai, tiek kaip treneriai.

Nuo 2010 m. „MJ sportinių šokių akademijos“ įkūrėjų pora yra Lietuvos sportinių šokių rinktinės nariai, ne kartą turėję privilegiją atstovauti Lietuvai Europos ir pasaulio sportinių šokių čempionatuose bei 2017 m. Pasaulio žaidynėse.